Стихійні ялинкові базари: невловимі браконьєри та заготівля новорічних деревець
26.12.2018
Екологічний комітет Парламенту підтримав законопроект щодо скасування подвійного оподаткування лісових земель
27.12.2018

Лісівники Міжгірщини розвивають рекреаційні зони

Створення комфортних та безпечних умов для відпочинку в лісі – одне з завдань лісової охорони Верхньогірського лісгоспу. Саме для цього лісівники зводять рекреаційні пункти, де подорожні можуть зупинитись, подихати свіжим лісовим повітрям, розпалити багаття, пообідати.
 
У Верхньогірському лісгоспі налічується 4 таких пункти відпочинку: у Пилипецькому, Вучківському та Соймівському лісництвах. Вони нехитро облаштовані: дерев’яний стіл під накриттям, лавиці, місця для багаття та для сміття. Однак і таке господарство потребує догляду: прибрати сміття, відремонтувати, розчистити.
 
«Лісівники люди практичні. Ми дуже часто ходимо в гори. І ми раді, що ми працюємо на благо лісової галузі. На Міжгірщині надзвичайно багато місць, які варто побачити: гора Кам’янка, водоспад Шипіт, озеро Синевир, Магура-Жиде. Відтак, ми зацікавлені створити всі умови для відпочинку відвідувачів, щоб максимально убезпечити ліс від загорянь. Саме тому облаштовуємо місця для багаття, мангали, в ще смітники, щоб не розкидали сміття по лісу. Адже зелені насадження – це наше спільне багатство, яке ми повинні оберігати разом. Варто добавити, що в нас уже надзвичайно розвинений туризм, як літній, так і зимовий. На Міжгірщині найбільше туристичних баз, які у свою чергу дають району робочі місця та реалізацію продукції, яку виготовляють місцеві виробники», – відзначила директор ДП «Верхньогірське ЛГ» Марія Плиска-Галатиба.
 
На жаль, часто лісівникам за їхню працю відплачують чорною невдячністю – ламають дерев’яні споруди, смітять тощо. Тому лісівники закликають шанувати чужу працю і поважати себе та інших.

Коментарі вимкнені.