Лісівники Хустщини розпочали щорічну акцію “Майбутнє лісу у твоїх руках” (ВІДЕО)

З думкою про майбутнє: на Ужгородщині доповнили плантацію новорічних ялинок
22.03.2019
Лісівники Брустурянського ЛМГ підсилили пожежний інвентар новим пожежним модулем! (ВІДЕО)
23.03.2019

Лісівники Хустщини розпочали щорічну акцію “Майбутнє лісу у твоїх руках” (ВІДЕО)

Міжнародний день лісів, який святкують 21 березня, дав старт щорічній акції “Майбутнє лісу у твоїх руках”. Цього року піонерами кампанії по лісовідновленню стали Виноградівський, Тячівський, Ужгородський, Берегівський та Хустський держлісгоспи. Зокрем, а в останньому лісівники вже посадили близько шість тисяч саджанців дуба звичайного та явора.

Уже стало доброю традицією у рамках акції запрошувати на посадку лісу підростаюче покоління, тим самим лісівники намагаються прививати любов дітей до навколишнього середовища. Цього разу долучились до благородної справи учні навчального закладу с. Данилово, що на Хустщині. Саме неподалік їхнього населеного пункту й було посаджено молодий ліс. Для багатьох школярів, нагода посадити дерево випала вперше, тому на запрошення лісівників вони з радістю відгукнулись.

Цього року лісівники Хустського лісодослідного господарства планують посадити молодих культур на площі 4,3 га. Крім цього 28,6 га. лісівники сприятимуть природному поновленню. Загалом разом із школярами, буде висаджено близько 72 тис. саджанців. В основному це лісоутворюючі породи, а саме такі як дуб звичайний та бук. Разом із тим, Хустське лісодослідне господарство закликає всіх охочих долучатись до акцій “Майбутнє лісу у твоїх руках”, адже саме завдяки наполегливій праці та догляду за лісом, майбутнє природи залишатиметься у надійних руках.

Коментарі вимкнені.