НПП «Зачарований край» у гостях у дітей літнього оздоровчого табору «Водограй»
06.06.2017
Дорогі представники ІV влади, друзі та колеги!
06.06.2017

Лісівники Хустщини посадили 1000 дерев біля закладів освіти

Лісівники Монастирецького лісництва ДП «Хустське ЛДГ» посадили молоді дерева на територіях дошкільних і шкільних закладів освіти у селі Монастирець.
 
У посадці активну участь взяли й вчителі та викладачі. Лісівники самі ж і привезли в дитячий садочок і школи саджанці ялини, клена-явора, горіха та ясеня. За три дні до посадки на ділянках була проведена підготовча робота – зроблені лунки для посадки. З малечею в дитячому саду та школах були проведені тематичні заняття: дітям розповідали про те, як важливо зберігати і берегти ліс. Також були проведені музичні заняття, на яких діти учили пісні про ліс. «Ми вирішили провести таку акцію в дитячих садах і школах, тому що хочемо, щоб на їх територіях було красиво, щоб всюди росли зелені дерева, які привчатимуть дітей з малку берегти природу»,каже лісничий Монастирецького лісництва Лев Меллеш.
 
Вихованці дитячого садка №11 із задоволенням брали участь в посадці дерев. Малюки старанно поливали з лійок саджанці і з гордістю говорили про те, що будуть робити це кожен день.
 
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.