Лісівники ДП «Великобичківське ЛМГ» закликають підприємців прийти на допомогу

Лісівники проти браконьєрів
13.10.2017
Досвід Німеччини закладено в проекті Стратегії реформування лісового господарства України, – Христина Юшкевич
17.10.2017

Лісівники ДП «Великобичківське ЛМГ» закликають підприємців прийти на допомогу

Державна лісова охорона ДП «Великобичківське ЛМГ» запрошує лісозаготівельні бригади, які мають відповідні дозволи, взяти участь у розробці вітровальних та вітроломних лісосік.
Як уже повідомляли лісівники, внаслідок шквального бурелому, що пройшов 17 вересня лісовими масивами Рахівщини та Тячівщини було пошкоджено майже 2 тисячі га лісу. Так у лісфонді Великобичківського підприємства на орієнтовній площі 516,6 га, (з яких суцільні вітровали й вітроломи – 158,1га та вибіркові – 358,5га) було знищено близько 54 тисячі кубометрів деревини. Оскільки деревину необхідно розчистити у найкоротші терміни аби вона була ліквідною, то лісівники звертаються до підприємців із пропозицією долучитися до лісозаготівельних бригад.
«Порадившись з лісничими ми вирішили залучити підприємців, які мають необхідні дозволи для проведення лісозаготівельних робіт та спеціальну техніку, взяти участь у розробці вітровальних та вітроломних лісосік. Це в свою чергу зніме й ажіотаж у забезпеченні місцевого населення дровами паливними. Оплату праці гарантуємо вчасно, згідно з укладеними договорів підряду», – зазначив директор ДП «Великобичківське ЛМГ» Юрій Сойма.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.