Лісівники ДП “Хустське ЛДГ” захистили проєкти лісових культур та природного поновлення

Держлісагентство посилить залучення громадськості до проведення обліку чисельності тварин
17.02.2020
Для туристів лісівники Міжгірщини облаштували новенькі місця рекреації
17.02.2020

Лісівники ДП “Хустське ЛДГ” захистили проєкти лісових культур та природного поновлення

11 лютого у приміщенні адмінбудинку Буштинського лісництва відбувся захист проектів лісових культур та природного поновлення на 2020 рік. Цього року лісовідновлення заплановано провести на площі 28,6 га, в т.ч. посадка лісових культур – 5,1 га та сприяння природному поновленню, природнє заростання на площі 23,5 га.

Всього планується висадити 60 288 шт сіянців з лісових розсадників лісництв, в т.ч. Бука лісового – 27 572 шт.,Клена-Явора – 9 632 шт, Ясена звичайного – 9 343 шт., Дуба скельного – 2 132 шт., Дуба звичайного – 7 016 шт.,Дуба червоного – 123 шт., Ялини європейської – 3 486 шт., Каштана їстивного – 984 шт.

Нові лісові насадження з`являться у 6-ти лісництвах: Березівському,Н.Бистрянському,Драгівському,Хустському,Велятинському, Вишківському лісництвах.
При складанні проектів лісових культур слід ретельно добирати склад майбутнього деревостану, оскільки це позначається на біологічній стійкості і продуктивності насаджень. Головні породи добирають з урахуванням їх біологічних і екологічних особливостей, стану лісокультурних площ, грунтових і кліматичних умов, призначення насаджень і економічних факторів.
Висаджування лісових культур здійснюється ручним способом у строки, що забезпечують їх високу приживлюваність. Догляди за лісовими культурами здійснюються до віку їх переведення у вкриту лісовою рослинністю землі.

Коментарі вимкнені.