Лісівники ДП «Іршавське ЛГ» успішно пройшли перевірку готовності до пожежонебезпечного періоду

На Ужгородщині планується ліквідація аварійно-небезпечних дерев (ВІДЕО)
27.02.2019
На Березнянщині підрахували диких парнокопитних та хутрових
28.02.2019

Лісівники ДП «Іршавське ЛГ» успішно пройшли перевірку готовності до пожежонебезпечного періоду

Кінець зими, гаряча пора для закарпатських лісівників. Особливо це стосується підготовки до пожежонебезпечного періоду. Зокрема спеціалісти відділу охорони, захисту лісу та внутрішнього аудиту Закарпатського ОУЛМГ відвідали підприємство на предмет наявності пожежного інвентаря та засобів пожежогасіння.
 
Відтак, в ході перевірки, ДП «Іршавське ЛГ» представили комісії пожежний інвентар, який держлісгосп придбав на початку року. Також лісівники відвідали спеціальні мінералізовані смуги, які допомагають уберегти лісові масиви від полум’я з боку сільськогосподарських угідь. Зокрема у цьому напрямку ДП «Іршавське ЛГ» провели догляд за 7 км. мініралізованими смугами, а також створили додаткові 2 км.
 
За результатами перевірки спеціалісти ЗОУЛМГ позитивно оцінили роботу іршавських лісівників щодо підготовки до пожежонебезпечного періоду. Слід зазначити, настає він весною, з початком польових робіт, та восени, з опаданням сухого листя. У ці пори року населенню потрібно бути пильним при спалюванні сухостою, аби не призвести до пожеж, які можуть перейти у ліс.

Коментарі вимкнені.