Наші щирі співчуття!
16.01.2019
Лісівники Брустурянського ЛМГ рятують звірів від суворих морозів (ВІДЕО)
17.01.2019

Лісівники Довжанського лісомисливгоспу подбали про пернатих

Взимку, коли наступають холоди, дикі птахи, особливо потребують нашої допомоги.У період  різкого похолодання та великого снігового покриву, важливим є розміщення тимчасових, штучно створених шпаківень.

Штучні гнізда  у зимовий час допоможуть популяціям диких птахів вижити, знайти прихисток, поїсти  і приступити до розмноження наступної весни. Здавна шпаківні використовувались  як спосіб оселити птахів у молодих лісах, садках для боротьби з шкідниками. Але в шпаківнях (назва походить від пташки шпака), можуть селитися різні види птахів, дикі бджоли та інші комахи.

Саме тому, дуже важливим є встановлення таких домівок для птахів. Днями, лісники Великодільського лісництва, під керівництвом лісничого Івана Лутака та помічника лісничого Івана Синетаря, виготовили та встановили 10 шпаківень на території  лісового фонду Великодільського лісництва ДП «Довжанське ЛМГ». До доброї акції з виготовлення шпаківень долучилися майстри лісу: Михайло Сухан та Василь Синетар, а встановили майстри лісу – Михайло Білунка та Роман Дуб’юк. Приємно те, що лісівники взимку не забувають про лісових птахів.

Коментарі вимкнені.