Лісівники Березнянщини організували для дітей з ГО «Щасливі діти» пізнавальний похід на Яворник

ДП «Виноградівський лісгосп» застерігає: будьте обережні на воді
28.07.2016
На колегії Держлісагентства Христина Юшкевич наголосила на посиленні боротьби з незаконними рубками
29.07.2016

Лісівники Березнянщини організували для дітей з ГО «Щасливі діти» пізнавальний похід на Яворник

Не важливо, дорослий чи дитина, кожному екскурсія до лісу по душі. Тому в четвер, 29 липня, лісівники ДП «Великоберезнянське ЛГ» на чолі з директором лісгоспу Ольгою Олень організували такий похід лісовими угіддями для дітей із ГО «Щасливі діти».

Малечі у пізнавальній та цікавій формі розповіли, як необхідно вести себе в лісі, щоб не заблукати, на що необхідно звертати увагу, який одяг надівати та які речі з собою брати, як орієнтуватися.

Стартували діти з села Руська Мочар, пройшлися лісами на гору Яворник. А це, на хвилиночку, 1017 метрів над рівнем моря і подолали 12 кілометрів пішки. Лісівники під час походу показали дітям мальовничі місця рідної природи, познайомили з туристичними «родзинками» й розповіли багато цікавого про флору і фауна цього неймовірного куточку. Хлопці та дівчата вчилися збирати дрова, розводити багаття, готували їжу, а також збирали гриби, ягоди та лікарські трави. Залишили час для спорту. Діти із задоволенням грали в футбол і волейбол, долали бігову дистанцію на час. Нудно дітворі точно не було, адже в групі з 20 дітей були їхні однолітки, а інструктори разом із лісівниками підготували багато різноманітних і пізнавальних занять для великої і веселої дитячої компанії.

Ольга Павлова, журналіст та  голова ГО «Щасливі діти:

«Я піду в дале-е-екі го-о-ори, на широ-о-окі полонини” – лунало в голові і паралельно все думалося: а чи далеко ще до місця призначення? Діти з незвички хто поскрипував, хто покрякував, хто бубонів… Приблизно десятеро буквально бігли попереду, вириваючись вперед настільки, що їм доводилося робити привали і дочікувати тих, хто поскрипував, покрякував і бубонів. Але дійшли ВСІ! І воно того варте. Це вже ми усвідомили, коли здолали гору Яворник, що у Великоберезнянському районі. Отож, дійшли ми героїчно, а там на нас уже чекало пригощання. Діти захоплено носилися галявиною, фотографувалися, шукали яфини та лісову малину. А ще привітали нашу Амальку, у якої вчора був День народження. Дуже вдячні лісівникам Великоберезнянського лісгоспу та Закарпатському обласному управлінню лісового та мисливського господарства за організацію.

Юрій Мігалі, 10 років, з Ужгорода:

– Мені дуже сподобалося тут. Екскурсія лісом дуже сподобалася … У таборі можна було відпочити від міської метушні та комп’ютера. Якби тут зі мною були ще й мої друзі, це був би найкращий день мого літа. У нас був надзвичайно насичений день і я дізнався багато про ягоди та лікарські трави.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.