Повалені та вирвані з корінням дерева із лісів Свалявщини мають вивезти до зими (ВІДЕО)
11.09.2018
Перечинський лісгосп сприяє відновленню інфраструктури району (ВІДЕО)
13.09.2018

Лісівники Берегівщини облаштували колодязь

У рамках роботи благоустрою територій, акцій «За чисте довкілля», «Розчистимо лісові джерела» в Берегуйфалівському лісництві державного підприємства «Берегівське лісове господарство» облаштовано колодязь, який знаходиться в селі Ремети, однак прилягає до лісового фонду.
 
Цей колодязь стоїть тут ще з давніх часів. Здавна місцеві приходили сюди по воду, бо вважали, що вона живильна й допомагає зцілити від багатьох хвороб. Та й нині люди з навколишніх сіл набирають воду у цій криниці. Вони теж стверджують, що вона тут не лише дуже смачна, а й має певні лікувальні властивості.
 
Силами працівників державної лісової охорони було збудовано цивілізований колодязь із дахом, поряд встановлені інформаційні стенди з гаслами «Не смітити» та «Маленький сірник – велика біда лісу», зроблені доріжки – усе в природно-лісівничому стилі, якого завжди дотримуються берегівські лісівники. Відтепер це місце привертатиме увагу не лише місцевих, а й туристів, адже тут все зроблено для комфортного відпочинку на лоні природи.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.