23 листопада – Всеукраїнські збори Профспілки лісового господарства
21.11.2017
Лісгоспи Закарпаття сплатили понад 263 мільйони гривень податків
21.11.2017

На Берегівщині перевиконано план з заліснення

У конференц-залі Берегівського лісового господарства обговорили виробничі питання. У засіданні взяли директор Берегівського лісового господарства Богдан Шойного, адмінапарат, а також лісничі.
 
Учасники засідання обговорили питання Міжнародної лісової сертифікації FSC, дотримання та використання 10-принципів та 56 критеріїв 6.підтримання санітарного стану у лісових масивах, проаналізували роботу лісового господарства за 9 місяців та дисципліну поведінки працівників лісового господарства.
 
Розглядаючи питання дисципліни, директор лісового господарства доповів, що через службову недбалість та прикре поводження, яке паплюжить честь працівників лісової галузі, за останній час було звільнено з займаних посад працівників Довжанського, Великоберезнянського, Великобичківського та Брустурянського лісових господарств.
 
Також колектив обговорив питання заліснення. Так за останні 9 місяців роботи лісівниками Берегівщини було перевиконано план посадки лісових культур на 122%. Серед усіх лісових господарств області Берегівський та Виноградівський дежлісгоспи зайняли провідні позиції. Окрім того, у передовиках лісове господарство і по заробітній платі. Наразі середньомісячна заробітна платня у Берегівському держлісгоспі становить 15 тисяч гривень. Щодо сплати податків, то за звітний період лісівниками району було сплачено 13, 578 мільйонів гривень до бюджету.

Коментарі вимкнені.