Лісівники Берегівського держлісгоспу закупили новий протипожежний інвентар (ВІДЕО)

Лісівники Іршавського держлісгоспу висадять нову алею
25.02.2019
Лісівники Рахівщини посилили біотехнічні заходи для диких тварин
26.02.2019

Лісівники Берегівського держлісгоспу закупили новий протипожежний інвентар (ВІДЕО)

Готуй сани влітку! Саме такого правила дотримуються в Закарпатському обласному управлінні лісового та мисливського господарства, спеціалісти якого проводять перевірку по всім держлісгоспам, щодо готовності до пожежонебезпечного періоду. Розпочали його із Берегівського лісгоспу, де пройшли перевірку всі чотири лісництва.

В ході перевірки, працівники управління оглянули пожежний інвентар у лісництвах. Зокрема перевірили наявність пожежного інвентарю та засобів пожежогасіння. На базі Берегівського держлісгоспу також функціонує спеціальний автомобіль цистерна, який може привезти до епіцентру загорання три з половиною тони води. Також до весни лісівники закуплять необхідний інвентар для мотопомпи. Крім цього, лісівники щороку створюють, а також оновлюють спеціальні мінералізовані смуги. Їх основна мета, спинити полум’я, яке підступає до лісових масивів.

На протязі минулого року Берегівський лісгосп провів догляд за 22-ма кілометрами а також створив нові два кілометри мін-смуг. На щастя минулого року, лісові пожежі оминули Берегівський держлісгосп. Основною ж причиною загорання є безвідповідальне ставлення місцевого населення, які ранньою весною а також восени починають палити залишки сухої рослинності на своїх сільськогосподарських угіддях. Саме тому лісівники проводять цілодобовий рейд лісовими масивами, а також організовують з населенням профілактичні бесіди щодо протипожежної безпеки.

Коментарі вимкнені.