Правила користування мисливськими угіддями, боротьба з браконьєрством і захист навколишнього середовища
18.11.2015
Визначено переможців конкурсу на заміщення вакантних посад начальників обласних управлінь лісового та мисливського господарства
20.11.2015

Лісівничі видання. Передплата-2016

Єдиними спеціалізованими всеукраїнськими виданнями лісової галузі в Україні є «Лісовий і мисливський журнал» та газета «Природа і суспільство», видавництво цих видань здійснюються виключно за рахунок передплатних коштів

Єдиними спеціалізованими всеукраїнськими виданнями лісової галузі в Україні є «Лісовий і мисливський журнал» та газета «Природа і суспільство», видавництво цих видань здійснюються виключно за рахунок передплатних коштів.

«Лісовий і мисливський журнал» засновано у 1995 році Держлісагентством і до нині він є вісником актуальних тем лісового та мисливського господарства: проблеми галузі та їх вирішення, інноваційні технології лісовирощування, лісокористування, відтворення та охорона лісів, історія та сьогодення лісового та мисливського господарства.

Майбутнє людства і родини кожного, стан довкілля, економіки та політики в природоохоронній галузі – про все це та багато іншого ви зможете прочитати на сторінках газети «Природа і суспільство». Особлива увага приділена стану природних заповідників, лісів та природокористуванню, життєво-важливим показникам існування людини – їжа, вода та повітря.

Передплатити лісівничі видання на 2016 рік можна через відділення Укрпошти до 15 грудня 2015 року: «Лісовий і мисливський журнал» – передплатний індекс – 74244, «Природа і суспільство» – передплатний індекс – 49734, або через редакцію.

За додатковою інформацією просимо звертатись до редакції:

тел.: (044) 221-8-900, (050) 383-05-95

е-mail:info@ekoinform.com.ua

www.ekoinform.com.ua

Коментарі вимкнені.