Рекреаційні пункти на Великоберезнянщині – крок до цивілізованого відпочинку на природі
10.07.2016
ДО УВАГИ МИСЛИВЦІВ ЗАКАРПАТТЯ! РЕКОМЕНДУЄМО ЗАВЧАСНО ПІДГОТУВАТИСЯ ДО СЕЗОНУ ПОЛЮВАННЯ
11.07.2016

Лісгоспи Рівненщини теж відстоюватимуть свої права у суді

У зв’язку із зупинкою вагонів з деревиною на пунктах перетину державного кордону у Закарпатті, державні підприємства « Сарненське лісове господарство» та «Володимирецьке лісове господарство»  (Рівненська обл.)  подали адміністративні позови  до Закарпатського окружного адміністративного суду  на Закарпатську митницю ДФС .

Позивачі  просять визнати безпідставними дії  Закарпатської митниці щодо  тривалого затримання шести вагонів  ДП« Сарненське лісове господарство»  та «Володимирецьке лісове господарство», а також зобов’язати  відповідача відправити  ці вагони для перетину кордону.

Відповідно до митного законодавства України граничний термін перебування товарів, транспортних засобів комерційного призначення у пунктах пропуску через державний кордон України не повинен перевищувати 30 днів з моменту прибуття у пункт пропуску через державний кордон України для здійснення митних процедур. Проте, ці вагони без жодних пояснень, будь-яких обґрунтованих підстав перебувають в зоні митного контролю Закарпатської митниці ДФС понад 60 днів.

Також у позовних заявах йдеться проте, що за результатами огляду (переогляду) було зазначено, що вантаж відповідає товаросупровідним  документам та митним деклараціям, що свідчить про законність його переміщення.

Нагадаємо, що минулого тижня  вісім лісогосподарських підприємств Львівщини  вже подали позовну заяву щодо визнання  протиправних дій  Закарпатської митниці ДФС, яка,  керуючись розпорядженням голови Закарпатської ОДА, всупереч діючим в Україні стандартам , своїми діями завдала значних збитків  лісогосподарським підприємствам.

Прес-служба Держлісагентства

Коментарі вимкнені.