Лісгоспи галузі Закарпаття розпочали осінню посадку дерев і заготівлю насіння

На Тячівщині обмежили відвідування лісу, аби не турбувати оленів
16.10.2016
Спільна боротьба всіх відомств та громадськості дає свої результати у боротьбі з незаконними рубками, – Христина Юшкевич
17.10.2016

Лісгоспи галузі Закарпаття розпочали осінню посадку дерев і заготівлю насіння

Лісгоспи Закарпаття розпочали осінню посадку та заготівлю насіння. Один із перших – Перечинський лісгосп.

Фахівці ДП «Перечинське ЛГ» кажуть, що цей рік для насіння став врожайним. У планах на поточний рік – заготовити 324 кілограми лісового насіння, з них ялини – 3 кілограми, дуба скельного та дуба звичайного – 303 кілограми, клена-явора – 15 кілограми, ясена – 3 кілограми.

Директор Перечинського лісгоспу Ярослав Кополовець розповідає:

«Основним завданням лісового насінництва є одержання насіння лісових порід з цінними спадковими властивостями та високою посівною якістю для створення високопродуктивних і високоякісних лісових насаджень Саме зараз у Перечинському лісгоспі активно проводять збір насіння щоб поповнити дефіцит лісонасіннєвої сировини. Середні зразки заготовленого насіння відправляються на перевірку у ВП «Закарпатська лісонасіннєва лабораторія». Після перевірки даного насіння ми отримуємо посвідчення про його конденційність та призначення його висівання у господарстві».

Що цікаво, насіння, яке пройшло перевірку на якість, висівається у лісові розсадники лісництв. Цьогоріч заплановано закласти 0,25 га лісових розсадників.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.