У Перечинському лісгоспі «ялинковий ажіотаж» (ВІДЕО)
07.12.2016
Лісівники Закарпаття відмовляються від заготівлі новорічних ялинок (ВІДЕО)
07.12.2016

Крадії лісу втікали від лісівників по півметрових заметах

О 21 годині лісівники Ужгородського лісгоспу впіймали на «гарячому» крадіїв лісу. «Чорні лісоруби» втікали від працівників лісової охорони по півметрових заметах, лишивши автівку з деревиною.
 
Як повідомив директор Ужгородського лісгоспу Василь Кий, працівники державної лісової охорони Ужгородського держлісгоспу сьогодні, 7 грудня, у Кам’яницькому лісництві урочища Дубки впіймали на гарячому двох мешканців Закарпаття з краденим лісом. Затримані стверджують, що вони є жителями Мукачівського району. Двох крадіїв наразі шукають представники правоохоронних органів спільно з прикордонниками. Деревина була навантажена на автомобіль марки «Рено». Об’єм – 2 кубометри, вирубана незаконно на території Кам’яницького лісництва. Пиловник дубовий першого сорту. За 200 метрів від місця де працівники лісгоспу заблокували авто, де знаходиться інша частина деревини».
 
У затриманні взяли участь директор Ужгородського лісгоспу Василь Кий, провідний інженер Віталій Ковальчук, майстер лісу Кам’яницького лісництва Іван Лоскій та помічник лісничого Олексій Кузнецов.
 
За попередніми даними крадії втікли в село Кам’яницька Гута.
 
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.