Колектив ДП «Ясінянське ЛМГ» у неформальній обстановці відзначив свято Дня працівника лісу

25 вересня – засідання з лісової сертифікації
21.09.2017
Цифра дня: понад 1000 га лісів знищив бурелом на Закарпатті (ВІДЕО)
21.09.2017

Колектив ДП «Ясінянське ЛМГ» у неформальній обстановці відзначив свято Дня працівника лісу

Незважаючи на дощову і вітряну погоду лісівники відправилися святкувати професійне свято на природу, а саме – рекреаційну зону «На Перевалі». 

На святкуванні були присутні керівництво Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства й лісомисливгоспу, предстаники Рахівської райдержадміністрації, провідні фахівці, лісничі та працівники лісової охорони Ясінянського державного лісомисливського підприємства.

У своєму вступному слові, вітаючи присутніх Василь Теличук привітав усіх зі святом та подякував колективу за сумлінну працю і особистий внесок кожного працівника у процвітання лісової галузі краю.

Поважним гостем на святі був перший заступник начальника ЗОУЛМГ Василь Кий, який виступив перед колективом з вітальним словом та вручив грамоти від ЗОУЛМГ окремим працівникам підприємства. Привітати лісівників з професійним святом прийшли також і учні Лазещинського шкільного лісництва, що функціонує на базі філії ЗОЕНЦ. Діти підготували виступ та подарували лісівникам виготовлену власноруч листівку з побажаннями. Не обійшлося і без традиційних частувань бограчем та шашликом, якими пригощав усіх присутніх лісничий Лазещинського лісництва Юрій Петрюк. Традиційними гуцульськими мелодіями та грою на баяні і бубні розважали гостей свята місцеві музики.

 

Коментарі вимкнені.