Начальник Закарпатського ОУЛМГ: «Невдовзі будуть вирішені кадрові призначення і в Ужгородському лісгоспі й на лісництвах»
15.10.2020
На Свалявщині в рамках акції «Мільйон дерев за добу» заклали новорічну плантацію
18.10.2020

Хустщина долучилася до акції «1 000 000 дерев за 24 години»!

З самого ранку 17 жовтня розпочалася активна участь ДП «Хустське ЛДГ» в залісненні ділянок у Велятинському, Драгівському, Вишківському та Н. Бистрянському лісництвах.

В Акції було задіяно 54 учасників , працівники лісового господарства – директор, в.о. головного лісничого, інженери, лісничі та майстри лісу, а також жителі Хустщини, які виявили бажання долучитися до проведення заходу.

Так, -у Велятинському лісництві в ур. Королюська під керівництвом та за участі директора ДП «Хустське ЛДГ» Степан Мамчич висаджено 4,970 тис. шт. сіянців дуба, явора, ясена та каштана на площі 0,7 га;
-у Драгівському лісництві в ур. Федьків двір висаджено 4,900 тис. шт. сіянців бука, дуба, явора, ясена та каштана на площі 0,7 га;
-у Вишківському лісництві в ур. Моронгош висаджено 0,570 тис. шт. сіянців дуба, явора, ясена та ялини на площі 1,0 га;
-у Н. Бистрянському лісництві проведено озеленення рекреаційного пункту ур. Противень – висаджено 0,033 тис. шт. – ялини, калини та липи.

Таким є вклад лісівників та всіх учасників Хустщини в реалізацію всеукраїнської Акції «1 000 000 дерев за 24 години» за підтримки Державне агентство лісових ресурсів України , Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України та Благодійної організації Озеленення України 🌳🌳🌲🌲

Дякуємо всім, хто прийняв активну участь в створенні лісових культур, розуміємо, що якби не карантин і погодні умови охочих приєднатися до заходу було б набагато більше.

Під час проведення заходу учасники акції приділяли особливу увагу індивідуальному захисту, працювали на безпечній відстані один від одного!

Коментарі вимкнені.