Офіційне спростування ДП «Ясінянське ЛМГ» щодо звинувачення у численних порушеннях при проведенні санітарних рубок на території лісового фонду
07.01.2020
Як на Закарпатті ловлять «чорних» лісорубів
08.01.2020

Христос Рождається! Славімо його!

Христос Рождається! Славімо його! Православні всього світу святкують Різдво. Різдвяні дні – час благодійності і милосердя, щирої уваги до тих, хто потребує нашої допомоги й опіки.

Сьогодні й завжди ми повинні пам’ятати, що на цій Землі Господь нам дав місію і кожен повинен робити добрі справи і молитися за всіх – своїх рідних дорогих серцю людей, чиї імена носите в серці, друзів, знайомих, кривдників, тих, хто пішов від нас і всіх людей та нашу Батьківщину!

Хай волхви і Господь принесуть у Ваші домівки радість, мир, наповнять серця щастям і світлом, благополуччя Вам та здоров’я.

Хай ліс росте на Благо людям!

З повагою, начальник Закарпатського ОУЛМГ Валерій Мурга!

Вітання з Різдвом Христовим Валерій Мурга!Христос Рождається! Славімо його! Православні всього світу святкують Різдво. Різдвяні дні – час благодійності і милосердя, щирої уваги до тих, хто потребує нашої допомоги й опіки. Сьогодні й завжди ми повинні пам'ятати, що на цій Землі Господь нам дав місію і кожен повинен робити добрі справи і молитися за всіх – своїх рідних дорогих серцю людей, чиї імена носите в серці, друзів, знайомих, кривдників, тих, хто пішов від нас і всіх людей та нашу Батьківщину!Хай волхви і Господь принесуть у Ваші домівки радість, мир, наповнять серця щастям і світлом, благополуччя Вам та здоров'я. Хай ліс росте на Благо людям! З повагою, начальник Закарпатського ОУЛМГ Валерій Мурга!

Опубліковано Закарпатське ОУЛМГ Понеділок, 6 січня 2020 р.

Коментарі вимкнені.