Україна використовуватиме досвід Туреччини щодо охорони лісів від пожеж, – Христина Юшкевич
11.05.2016
РАДИКАЛЬНІ ЗАХОДИ: ГРОМАДСЬКІСТЬ ЗАКАРПАТТЯ «ВЗЯЛАСЯ» ЗА ДЕРЕВА
12.05.2016

Інформація щодо рубок у напрямку гір Говерли та Петрос

Закарпатське обласне управління лісового та миливського господарства надає інформацію, щодо публікації Святослава Макітри у соціальній мережі «facebook» про вирубку лісів у Лазещинському лісництві в напрямку гір Говерли та Петрос.

В Лазещинському лісництві ДП «Ясінянське ЛМГ», на підставі матеріалів лісовпорядкування, згідно наказу Міністерства екології та природних ресурсів № 603 від 22.11 2012 року, щорічний обсяг рубок головного користування становить 19 тис.м³.

Рубки формування і оздоровлення лісів проводяться в насадженнях пошкоджених хворобами та шкідниками лісу, вітровалами і вітроломами в обсягах біля 10 тис.м³.

Щорічно після закінчення рубок проводиться посадка лісу з висаджуванням основних лісоутворюючих порід : ялина європейська, ялиця біла, бук лісовий, клен-явір.

Минулого року в Лазещинському лісництві проведено лісовідновлення на площі 78,0 га., в тому числі посадка лісу 48,8 га. та природне поновлення 29,2 га. Весною цього року проведено лісовідновлення на площі 92,3 га. в тому числі посадка лісу 49,8 га. та природне поновлення 42,5 га., що свідчить про своєчасне заліснення всіх суцільних вирубок.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.