Закарпатське обласне управління лісового та миливського господарства надає інформацію, щодо публікації Святослава Макітри у соціальній мережі «facebook» про вирубку лісів у Лазещинському лісництві в напрямку гір Говерли та Петрос.
В Лазещинському лісництві ДП «Ясінянське ЛМГ», на підставі матеріалів лісовпорядкування, згідно наказу Міністерства екології та природних ресурсів № 603 від 22.11 2012 року, щорічний обсяг рубок головного користування становить 19 тис.м³.
Рубки формування і оздоровлення лісів проводяться в насадженнях пошкоджених хворобами та шкідниками лісу, вітровалами і вітроломами в обсягах біля 10 тис.м³.
Щорічно після закінчення рубок проводиться посадка лісу з висаджуванням основних лісоутворюючих порід : ялина європейська, ялиця біла, бук лісовий, клен-явір.
Минулого року в Лазещинському лісництві проведено лісовідновлення на площі 78,0 га., в тому числі посадка лісу 48,8 га. та природне поновлення 29,2 га. Весною цього року проведено лісовідновлення на площі 92,3 га. в тому числі посадка лісу 49,8 га. та природне поновлення 42,5 га., що свідчить про своєчасне заліснення всіх суцільних вирубок.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ