Вище неба: Валерій Мурга взяв з собою на Говерлу закарпатських лісівників, журналістів та активістів
10.09.2018
Повалені та вирвані з корінням дерева із лісів Свалявщини мають вивезти до зими (ВІДЕО)
11.09.2018

Спартакіада лісівників вперше відбулася на Рахівщині (ВІДЕО)

На Закарпатті вперше відбулась спартакіада лісівників. Участь у змаганнях взяли 12 команд працівників Великобичківського лісомисливсгоспу. А присвятили захід дню працівника лісового господарства, який відзначається щорічно у третю неділю вересня.

Випробувати себе на міць та витривалість – завдання для кожного учасника нинішнього спортивного заходу. Як і кожні змагання, спартакіада розпочинається з урочистого шикування на стадіоні. Ну а далі як годиться – підняття державного прапору капітанами команд.

А присвятили спартакіаду дню працівника лісового господарства, який відзначається щорічно у третю неділю вересня. За словами директора Закарпатського управління лісового та мисливського господарства, такі заходи згуртовують та дисциплінують людей, а також доводять, що лісівники – це серйозна команда, яка може відстоювати і ліси Карпат. Щоб такі змагання стали для закарпатських лісівників традиційними, запалили символічний факел.

Самі ж учасники переконанні, такі змагання зміцнюють командний дух, ну а а спорт – це завжди здоров’я та сила. Хоч про олімпійські рекорди мова не йде, оцінюють учасників 5 кваліфікованих суддів згідно з усіма вимогами та нормами.

Як і кожні змагання, спартакіада не обійшлась без медалей, кубків та подарунків. Для переможців діти шкільного лісництва власними руками змайстрували цікаві вироби з дерева.

Та за словами лісівників, сьогодні переможених немає. Усі показали гідні результати та продемонстрували силу духу та велике бажання працювати на благо лісу.

Коментарі вимкнені.