Гора Петрос стала “екватором” поставленої мети закарпатських лісівників (ВІДЕО)

Немає нічого неможливого, якщо ти цього хочеш! Лісівники Закарпаття подолали третій 2000
09.09.2019
Виноградівські лісівники оголосили конкурс
09.09.2019

Гора Петрос стала “екватором” поставленої мети закарпатських лісівників (ВІДЕО)

Закарпатські лісівники досягли “екватору” поставленої ще минулого року мети. Мова про покорення двотисячників українських Карпат. Після сходження на Говерлу та Піп Іван, черга дійшла й до гори Петрос. Похід приурочили до святкування професійного свята Дня працівника лісового господарства.

Однак як розповідає головний лісівник краю Валерій Мурга, такі сходження це не тільки святкові акції приурочені до тієї чи іншої події. Вони також несуть у собі робочі моменти. Адже саме завдяки таким зустрічам “без краваток”, вдається на власні очі побачити важку працю лісівників, обмінятися досвідом із колегами та просто приємно провести час.

Як і у попередні рази, на гору Петрос, яка є другою після Говерли найвищою вершиною України, лісівники взяли із собою представників засобів масової інформації та громадськість. Хоч гора і не є найвищою в країні, однак за словами місцевих, найважчою для підкорення. Та це не стосується директора Великобичківського лісомисливського господарства Юрія Сойми, який найважчі останні два кілометри до вершини подолав за якихось 20 хв. Петрос відновиться до Чорногірського масиву, який є найпопулярнішим місцем українських Карпат.

Щороку довколишні ліси та гори відвідують сотні тисяч туристів. Для них лісівники намагаються проробити туристичні маршрути, збудувати рекреаційні пункти, місця відпочинку та як це не прикро звучить, прибрати сміття за недобросовісними подорожуючими. Лісівники кажуть, з такої гори як Петрос відкриваються дивовижні краєвиди які часто не сходяться із тими світлинами, на яких деякі громадяни маніпулюючи, бажають показати знищення лісу. Однак тут природу не обдуриш і доказом цього є прекрасний густий ліс з усіх сторін гори. У майбутньому ж лісівники не мають наміру зупинятись та планують підкорити наступну, уже четверту гору двотисячник. Якою вона буде, наразі тримають у секреті.

 

Коментарі вимкнені.