Головний #лісівник Закарпаття оголосив підприємства, які виконали левову частку у лісовідтворенні 🌲🌱🌱🌱🍀🌷🌲🌳

У ДП «Довжанське ЛМГ» на ведення лісового господарства в 2018 році витрачено 10,6 млн.грн
28.02.2019
Табула раса. Авторитетний художник із Закарпаття про стан лісової галузі (ВІДЕО)
01.03.2019

Головний #лісівник Закарпаття оголосив підприємства, які виконали левову частку у лісовідтворенні 🌲🌱🌱🌱🍀🌷🌲🌳

Сьогодні під головуванням начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерія Мурги проведено розширену колегію управління.

Під час засідання розглянуто підсумки господарсько-фінансової діяльності лісогосподарських підприємств за 2018 рік. Було також проаналізовано та проінформовано про стан підготовки до пожежонебезпечного періоду, охорони лісу від незаконних рубок та пожеж, про фінансово-господарську діяльність за минулий рік, а також про лісовідтворення та роботу з громадськістю.

Відкриваючи колегію очільник лісової галузі краю наголосив, що підприємствами Закарпатського ОУЛМГ навесні минулого року основні лісогосподарські заходи виконані в запланованих обсягах, зросли об’єми реалізації, рівень заробітної плати працівників та платежі до бюджету.
Особлива увага обласного управління приділяється відтворенню корінних деревостанів, які відповідають типам умов місцезростання. Відновлення лісів здійснюється на лісотипологічній основі відповідно до лісорослинних умов штучним та природним способом.

Державними підприємствами у 2018 році лісовідновлення проведено на площі 2790,9 га, або 109% від запланованих, в тому числі 1872,3 га шляхом природного поновлення (107% від плану) та 918,6 га лісових культур (114% від плану). Під час весняних лісокультурних робіт було проведено щорічну акцію #майбутнє_лісу_в_твоїх_руках, до проведення якої долучилися представники влади, дипломатичних кіл, силових і правоохоронних органів, громадськість, школярі та юннати шкільних лісництв.

Левову частку у лісовідтворенні зайняли: ДП «Брустурянське ЛМГ» – 349,5 га, ДП «Ясінянське ЛМГ» – 345,9 га, ДП «Мокрянське ЛМГ» – 311,5 га, ДП «Рахівське ЛДГ» – 278,4 га, «В.Бичківське ЛМГ» – 271,6 га. Цього року лісівники області обсяги відтворення лісу планують збільшити.

Під час акції #майбутнє_лісу_в_твоїх_руках_2019 планується заліснити понад 2244 гектарів земель лісового фонду краю. Природоохоронна Всеукраїнська екологічна акція з лісовідтворення «Майбутнє лісу у твоїх руках» розпочнеться традиційно 21 березня, у Міжнародний день лісів. 

Коментарі вимкнені.