У лісівничому музеї Закарпаття можна зустріти «Бокшая»
27.11.2016
Призначено заступника голови Держлісагенства
28.11.2016

Голова ДФС вручив подяку директору Ужгородського лісгоспу

Добра традиція відзначення платників податків, зусиллями яких наповнюються бюджети, підтримана владою.

Щорічно Асоціація платників податків України відзначає сумлінних платників податків, які власною роботою демонструють важливість прозорого ведення бізнесу та належного виконання своїх зобов’язань перед державою. Цього року подали заявки на участь у Всеукраїнському рейтингу 708 підприємств-платників податків по всій Україні.

У пятницю, в столиці, Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров вручив відзнаку директору Ужгородського лісгоспу
Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2015», який очолив рейтинг у рубриці «Аграрна галузь» .

Вітаючи сумлінних платників податків з перемогою, головний податківець України зазначив, що податкова служба налаштована на подальше налагодження партнерських стосунків з лісогосподарськими підприємствами, висловив вдячність за вчасно і сповна сплачені податки та побажав успіхів в роботі.

У свою чергу директор ДП «Ужгородське лісове господарство» Василь Кий зазначив:

«Працювати і розвивати лісове господарство – це дуже важливо, і нам приємно, що наша сумлінність і якість роботи отримують таку високу оцінку, – сказав Василь Васильович, – але при цьому економічні показники повинні мати і більш високу мету – допомагати людям, служити ближньому, сприяти тому, щоб лісова галузь розвивалася на благо Закарпаття».

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.