Голова Держлісагентства Олександр Ковальчук провів виїзну нараду на Луганщині

Про оптимальне ведення лісового господарства – за круглим столом
03.12.2015
Аукціонні торги відбулися, але не обійшлося без «ложки дьогтю»
15.12.2015

Голова Держлісагентства Олександр Ковальчук провів виїзну нараду на Луганщині

2 грудня на виконання завдань, визначених резолюцією Прем’єр-міністра України А.П. Яценюка від 10.11.2015 № 4126/0/1-15, на базі Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства під керівництвом Голови Державного агентства лісових ресурсів України Олександра Ковальчука була проведена узгоджувальна нарада з питань постачання деревини для будівництва та ремонту фортифікаційних споруд, а також дров паливних військовим підрозділам, які беруть участь у проведенні антитерористичної операції.

2 грудня на виконання завдань, визначених резолюцією Прем’єр-міністра України А.П. Яценюка від 10.11.2015 № 4126/0/1-15, на базі Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства під керівництвом Голови Державного агентства лісових ресурсів України Олександра Ковальчука була проведена узгоджувальна нарада з питань постачання деревини для будівництва та ремонту фортифікаційних споруд, а також дров паливних військовим підрозділам, які беруть участь у проведенні антитерористичної операції. У нараді взяли участь представники Міністерства оборони України, Луганської і Донецької обласних адміністрацій, а також Донецького, Луганського та Харківського обласних управлінь лісового та мисливського господарства.

Були розглянуті питання щодо постачання деревини та дров паливних ЗбройнимСилам України за відпускними цінами державних лісогосподарських підприємств,можливість заготівлі деревини на ділянках, пошкоджених лісовими пожежами, власними силами військових та її реалізацію за цінами собівартості (зурахуванням рентної плати та ПДВ), а також можливість заготівлі деревини на безоплатній основі в порядку відпуску деревини на пні.

Крім того, учасниками наради було порушене питання підготовки проекту постанови Кабінету Міністрів України щодо надання можливості державним лісогосподарським підприємствам виділяти військовим підрозділам лісові ділянки, на яких деревина пошкоджена внаслідок ведення бойових дій, для заготівлі деревини на безоплатній основі.

Після пленарного засідання були оглянуті ділянки лісу ДП «Сєверодонецьке ЛМГ», пошкоджені внаслідок ведення бойових дій, на яких проводиться заготівля лісу для потреб Збройних Сил України, базисний розсадник підприємства, та ділянки, де проведено підготовку ґрунту під відновлення лісів весною 2016 року.

Прес-служба Держлісагентства

Коментарі вимкнені.