Геннадій Москаль: «Лісівники Закарпаття активно заліснюють лісові масиви» (ВІДЕО)

В своє професійне свято лісівники підкорили Говерлу
18.09.2017
У Виноградові відбулися урочистості до Дня працівника лісу
19.09.2017

Геннадій Москаль: «Лісівники Закарпаття активно заліснюють лісові масиви» (ВІДЕО)

У свої роки пані Василина Ковтун, провідний інженер з лісокористування Великобичківського лісомисливгоспу, має лише один запис у трудовій книжці – перша жінка-директор Великобичківського лісохімкомбінату, тогочасного гіганту деревообробки.

Не злічити ялин, дубів і буків, які вона виростила. Вона – з тих, хто відроджував природу. Розпочала свою трудову біографію в далекому 1958­-му десятником Великобичківського лісокомбінату, встигла попрацювати й бухгалтером на лісництві, й помічником лісничого та інженером лісових культур! За цілих 58 років (!) трудового стажу ця тендітна маленька жінка посадила не одну тисячу дерев, а то й сотні тисяч, навчила не одне покоління лісівників лісовій та мисливській справам. Працює вона й зараз – провідним інженером із лісокористування. І яку б посаду не займала Василина Федорівна, – всюди показала себе висококласним спеціалістом, здібним організатором та керівником.

– Працюю в галузі понад 50-ть років і для мене ця професія є всім. Наші предки залишили для нас найцінніший скарб – ліс і я закликаю всіх лісівників Закарпаття, щоб у майбутньому нашим нащадкам залишити все це наше багатство, – наголосила Валисина Ковтун журналістам.

Так днями лісівники закарпатського краю відзначили своє професійне свято і чверть століття створення Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Відзначали в Ужгороді гучно: масштабний концерт, майстер каси, презентації, концертна програма.

Керівник краю Геннадій Москаль відзначив, що лісівниками активно проводиться заліснення і галузь працює:

– Останні роки – це роки, коли лісівники почали активно відновлювати лісові площі. Йде насадження кедра, тиса, ялини та ялиці. Галузь працює.

– Людина створена Богом для того, щоб робити Землю кращою. Шановні лісівники, продовжуйте кожен день робити її кращою. Я Вас щиро вітаю з Днем працівника лісу, бережіть Карпати, бережіть ліс, – то наше майбутнє, – заявив начальник головний лісовий ґазда Валерій Мурга.

Далі співи танці, марш лісівників. Влаштували і невеликий флешмоб під час якого дітвора запустили в небо повітряні кульки з надписом «Ліс» А у самому парку розгорнулося справжнє свято. З ярмарком та конкурсам. У наметах кожне лісництво презентувало свої родзинки.

 

Коментарі вимкнені.