Фінальна частина обласного конкурсу-змагання «Лісоруб-2016» відбудеться 20 серпня (АНОНС)

В ефірі програми «Про головне» Валерій Мурга відверто розказав про роботу лісового відомства
15.08.2016
Держлісагентство: Роботу системи електронного обліку деревини повністю забезпечує держпідприємство «ЛІАЦ»
15.08.2016

Фінальна частина обласного конкурсу-змагання «Лісоруб-2016» відбудеться 20 серпня (АНОНС)

У суботу, 20 серпня, на Міжгірщині відбудеться фінальна частина обласного конкурсу-змагання «Лісоруб-2016» з моторними пилами, в якому візьмуть участь приблизно 36 осіб з лісомисливських, лісогосподарських та лісодослідних підприємств Закарпатської області. Організатором змагань виступає Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства та товариство лісівників України.
Конкурс пройде по шести видах вправ. Учасники змагатимуться в майстерності заміни ланцюга, в розкряжуванні колоди (комбіноване і точне розкряжування), звалювання дерев і обрізанні сучків, а також в довільній частині змагань.
Дуже складна, неординарна, об’єктивно небезпечна і мужня лісова професія – вальник лісу. У бригаді вальник лісу – це першопроходець. Він робить запил і звалює дерево, а за ним йдуть члени бригади, які зрізають сучки, звозять колоди на естакаду, розпилюють їх на сортимент і формують штабеля. Вальник лісу повинен володіти достатньою фізичною силою і витривалістю, мати хорошу координацію, слух, зір, вміти технічно мислити. Тому здавна у Закарпатті проводилися змагання в майстерності серед лісорубів. З появою бензопил ця форма підвищення професіоналізму і пропаганди мистецтва валки лісу не зникла, а набула нової якості та професійного рівня. Протягом багатьох років проходять міжнародні, національні, регіональні та інші змагання вальників лісу.
Головна мета змагань – популяризувати цю професію, донести до громадськості її важливість і відродити славні закарпатські традиції.
Переможці представлять Закарпатську область на 19-му Всеукраїнському конкурсі-змаганнях вальників лісу, який відбудеться 26 серпня.
Не пропустіть відвідати видовищне шоу та відчути дух суперництва вальників лісу, оцінити якість роботи і майстерність учасників.
Початок реєстрації: 8.30 Урочище Перевал, Міжгірського лісництва в ДП «Міжгірське лісове господарство».
Місце збору журналістів і час виїзду буде повідомлено додатково.
Акредитація за телефоном: 0500649517 Юля Давидова (прес-секретар Закарпатського ОУЛМГ).
 
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.