Єгерською групою ДП «Ясінянське ЛМГ» організовано підгодовування диких тварин

На Закарпатті при кожному лісництві планується облаштувати лісовий розсадник
06.03.2018
Готовність до пожежонебезпечного сезону та стан незаконних рубок обговорили лісівники Закарпаття
07.03.2018

Єгерською групою ДП «Ясінянське ЛМГ» організовано підгодовування диких тварин

Підгодовування диких звірів взимку – важливий захід, який проводиться єгерською групою ДП «Ясінянське ЛМГ» щорічно. Коли настають холоди і в лісі все замерзає, лісовій звірині стає все складніше добути їжу.
 
Робота єгерської служби розрахована на наявність достатньої природної кормової бази, заготівлю кормів та охорону угідь від шкідливих тварин та браконьєрів. А щоб лісова звірина мала вдосталь кормів, про це подбали заздалегідь. Мешканцям лісу пропонують різноманітні ласощі: сіно, кормові віники, зерновідходи, овес, сіль, тощо. Лісова охорона щотижнево розносить корми по спеціально обладнаних майданчиках.
Єгерська служба підприємства подбала про своєчасний ремонт годівниць та солонців, а також обладнала нові місця для підгодівлі тварин. Актуальним для єгерів залишається питання охорони представників мисливської фауни. З цією метою проводять регулярні рейди, а також відстріл бродячих собак, вовків та лисиць.
Зазначимо, що у мисливських господарствах обов’язковим елементом біотехнічної діяльності є саме підгодівля тварин. Вона відіграє важливу роль у підтриманні доцільного рівня чисельності звірів та служить вагомим чинником попередження та зменшення пошкоджень лісових та сільськогосподарських угідь, забезпечує виживання багатьох видів в екстремальних зимових умовах.

Коментарі вимкнені.