Дубівські школярі разом з лісівниками долучилися до всеукраїнської акції «Мільйон дерев за добу»

2000 у Шаланках і ще 998000 по всій Україні – Україною “пройшлася” хвиля озеленення
18.10.2020
Працівники НПП “Зачарований край” провели озеленення території Осійської школи
18.10.2020

Дубівські школярі разом з лісівниками долучилися до всеукраїнської акції «Мільйон дерев за добу»

Школярі та педагоги Дубівської ЗОШ І-ІІ ст №1 разом з працівниками Тячівського лісгоспу долучиться до всеукраїнської акції з озеленення, під час якої заплановано висадити 1 мільйон дерев у різних куточках держави. Мета заходу — привернення уваги до екосистеми країни та розвиток екологічної свідомості українців. Участь в акції взяли працівники державної лісової охорони разом з головним лісничим Василем Феримою, 20 учнів 8-9 класів, директором навчального закладу.

Результатом клопіткої праці стала закладка дендропарку ім. Степана Монича на подвір’ї навчального закладу. Так, на 0,03 га території було висаджено 20 дубочків, 60 ялин, 30 берізок, 10 туй та 20 кленів-яворів. Посадковий матеріал надав Тячівський лісгосп, Тернівське лісництво. Як розповіла директор лісгоспу Наталія Катреняк, у перспективі шкільний дендропарк буде розширюватися та доповнюватися зеленими насадженнями.

Ця всеукраїнська акція, організована за спільної ініціативи Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Державного агентства лісових ресурсів України, Благодійної організації «Озеленення України».

Коментарі вимкнені.