ДП «Виноградівський лісгосп» – акція “Майбутнє лісу в твоїх руках”

ПІД ЧАС АКЦІЇ “МАЙБУТНЄ ЛІСУ В ТВОЇХ РУКАХ” НА ПЕРЕЧИНЩИНІ ВИСАДЖЕНО МАЙЖЕ 15 ТИСЯЧ НОВИХ ДЕРЕВ
22.03.2016
На Закарпатті вже другий тиждень триває сезон збирання березового соку
22.03.2016

ДП «Виноградівський лісгосп» – акція “Майбутнє лісу в твоїх руках”

21 березня 2016 року працівниками ДП «Виноградівський лісгосп» за участю шкільного лісництва та учнів Шаланківської ЗОШ І-ІІІ ступенів в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» приуроченої до Всесвітнього дня лісу проведено захід - посадка лісу в кварталі 25 виділі 14 Шаланківського лісництва.

21 березня 2016 року на території лісового фонду ДП «Виноградівський лісгосп» проведено акцію «Майбутнє лісу в твоїх руках» приурочену до Всесвітнього дня лісу. В рамках акції проведено захід – посадка лісу в кварталі 25 виділі 14 Шаланківського лісництва.

В заході взяли участь керівництво району – голова Виноградівської РДА Русанюк М. та його заступики – Костелеба-Веремчук Н. і Данич Є., голова Виноградівської районної ради – Любка В. та його заступик – Сверенко А. Також в акції прийняли участь депутати обласної  та районної рад, голова Шаланківської сільської ради, профессор завідувач кафедри екології Львівського НЛТУУ – Копій Л., учнівське  лісництво      Шаланківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та представки громадськості. В ході акції висаджено 300 саджанців модрини звичайної та піхти Дугласа.

Працівниками ДП «Виноградівський лісгосп» в рамках акції з учнівською молоддю проведено конкурс на лісівничу тематику.

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank

Коментарі вимкнені.