ДП “Брустурянське ЛМГ” – серед лідерів по наповненню місцевого бюджету Тячівщини (ВІДЕО)

Березнянщинa. Голуба лагуна вражає взимку
29.01.2019
Лісівники Іршавщини закликають посилити охорону мисливських угідь
30.01.2019

ДП “Брустурянське ЛМГ” – серед лідерів по наповненню місцевого бюджету Тячівщини (ВІДЕО)

Минулий рік Брустурянське лісомисливське господарство завершило одним із найбільших платників податків у державний та місцеві бюджети Тячівського району. Зокрема, із загального прибутку, підприємство сплатило близько 40% у бюджети всіх рівнів. Якщо говорити мовою цифр, то сума становить майже 50 млн. грн.

Основною діяльністю підприємства є охорона лісу від незаконних рубок, пожеж, лісовідтворення та проведення інших заходів, повязаних із веденням лісового та мисливського господарства. В умовах відсутності державного фінансування економічна складова держлісгоспу повністю залежить від реалізації лісопродукції, яка в подальшому йде на потреби деревообробних підприємств та забезпечення дровами паливними населення. Враховуючи, що гірська місцевість Тячівщини не газифікована, основним джерелом опалення для населення є дрова.

Також Брустурянський лісомисливгосп забезпечує дровами паливними заклади соціальної та бюджетної сфери. Сьогодні на підприємстві працює 355 чоловік. Крім цього, близько 45 чоловік займається трудовою діяльністю на умовах цивільно-правових угод. Середня заробітна плата штатного працівника минулого року склала 11 тис. 220 грн., тим самим Брустурянське лісомисливське господарство зайняло лідируючі позиції по заробітній платі серед підприємств району.

Коментарі вимкнені.