Довжанський лісгосп отримав міжнародний сертифікат, який підтверджує ефективне управління лісом

СЕЗОНУ ТА ВИХІДНИМ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ
05.08.2016
Валерій Мурга: «Лісові розсадники – гарант примноження лісових угідь Закарпаття»
07.08.2016

Довжанський лісгосп отримав міжнародний сертифікат, який підтверджує ефективне управління лісом

 Державне підприємство «Довжанське лісомисливське господарство» успішно пройшло сертифікацію FSC. У Довжанському лісгоспі в липні міжнародна компанія провела черговий наглядовий аудит, аби зробити оцінку управління лісовим господарством відповідно до вимог лісової сертифікації. По закінченню підприємство отримало сертифікат, який засвідчує, що лісоуправління та реалізація лісоматеріалів відповідає вимогам FSC.
«Система лісової сертифікації включає в себе 10 визнаних і в усьому світі принципів та 56 критеріїв сталого ведення лісового господарства. В разі, коли міжнародні аудитори встановлюють, що господарювання в підприємстві відповідає усім критеріям – лісгосп отримує сертифікат, який засвідчує, що лісокористування тут здійснюється невиснажливо, а при веденні лісового господарства враховуються питання охорони довкілля та збереження біорізноманіття, інтереси працівників лісогосподарських підприємств та місцевого населення», – розповідає директор держлісгоспу Василь Ледней.
Василь Ледней додає,  що лісгосп актвивно співпрацює з громадами,  враховуючи їх інтереси:
«Міжнародний аудит вчить нас змінювати підходи до роботи: включати соціальні питання, питання інтересів громад, співпрацювати з ними, враховувати їх інтереси, займатися спільними проектами. Ми працюємо відкрито і прозоро. Вся наша робота у всіх аспектах широко висвітлюється і є доступною на офіційному сайті підприємства. Всі плани узгоджуємо із територіальними громадами. Ми є абсолютно доступними в інформативному плані для громадськості».
Прес-служба Закапатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.