Лісівники Ясінянського лісомисливгоспу дбають про комфортний відпочинок
13.08.2018
На Берегівщині лісова охорона пересіла на мотоцикли
14.08.2018

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ!

Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства запрошує представників ЗМІ взяти участь у прес-турі на Рахівщину та Березнянщину.

Березнянщина. На Закарпатті є багато дивовижних місць з неймовірними пейзажами. Деякі з них досі невідомі широкому загалу, але туристи, які побували там, діляться враженнями про незабутні емоції. Одною з таких місцин є так звана Блакитна лагуна, яка розташована в лісовій місцевості за 7 кілометрів від села Чорноголова Великоберезнянського району на річці Лютянка. Представники преси побачать рекреаційні пункти, які зроблені спеціально для відпочиваючих, лісові розсадники з маленькими сіянцями та саджанцями та багато цікавого.

  • Дата проведення: 15 серпня
  • Місце проведення: Великоберезнянський район

На Рахівщині учасники заходу відвідають відкриття лісової дороги до знаменитої обсерваторії «Білий слон» та гори Піп Іван, куди туристи добиратимуться новою лісовою дорогою, дізнаються про технологію будівництва лісових доріг. Також у рамках прес-туру представники мас-медіа побачать всихання смерічників та лісові розсадники.

  • Дата проведення: 16 серпня
  • Місце проведення: Рахівський район

Місце збору журналістів і час виїзду буде повідомлено додатково.

Акредитація за телефоном: 068 140 5 777 Юлія Давидова (прохання повідомити до кінця вівторка, 14 серпня, з метою планування поїздки).

 

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.