Для диких тварин лісівники ДП “Мокрянське ЛМГ” заготовили понад 15 тонн сіна та 9 тисяч пучків гілкового корму

У Карпатах відновлюють мисливські хатинки (ВІДЕО)
15.02.2019
Нова Громадська рада при Держлісагентстві: фаховість, об’єктивність та неупередженість  
18.02.2019

Для диких тварин лісівники ДП “Мокрянське ЛМГ” заготовили понад 15 тонн сіна та 9 тисяч пучків гілкового корму

Підгодівля диких мисливських тварин – це той обов’язок, до якого єгері та працівники лісової охорони завжди ставляться відповідально, особливо в цьому році, коли випало багато снігу. Адже за таких умов самостійно знаходити їжу мисливським тваринам – козулям та оленям – дуже важко.
Тому лісова охорона Мокрянського лісомисливського господарства займається їх підгодівлею. Для цього минулого працівниками лісгоспу було заготовлено 15 тонн сіна та 9 тисяч пучків гілкового корму, також закуплено 1,5 тонн солі. Було збудовано багато біотехнічних споруд: годівничок та солонців. Завдяки такому сумлінному ставленню поголів’я тварин збільшується. Крім того, єгерська служба до кінця лютого проводить роботу з регуляції чисельності хижаків.

На в’їзді в мисливські угіддя встановлений відеонагляд, а також  проводиться профілактична робота з охорони та відновлення мисливської фауни. А для того, аби убезпечити лісових мешканців від браконьєрів, єгері та лісівники разом з працівниками правоохоронних органів проводять патрулювання лісових масивів. 

Всім необхідно докласти максимум зусиль, щоб зберегти фауну й дати можливість диким тваринам жити в їхньому середовищі. А тих громадян, які  нехтують цим, буде притягнуто до адміністративно-кримінальної відповідальності. 

Коментарі вимкнені.