ДФС визнала порушення законодавства закарпатськими митниками щодо затримки деревини

Інфографіка: площа відтворення лісів у 2015 році перевищує площу зрубів в 1,1 рази
04.11.2016
УНІКАЛЬНИЙ МУЗЕЙ ЛІСУ І СПЛАВУ СЛІД ВІДРОДИТИ
06.11.2016

ДФС визнала порушення законодавства закарпатськими митниками щодо затримки деревини

Державною фіскальною службою проведено перевірку Закарпатської митниці ДФС щодо затримання у пунктах пропуску паливної деревини. Про це йдеться у відповіді ДФС на запит державного підприємства «Клавдієвськелісове господарство» (Київська область).

Під час перевірки встановлено порушення посадовими особами Закарпатської митниці ДФС до вимог ст. 199 Митного кодексу щодо граничного строку перебування товарів комерційного призначення у пунктах пропуску через державний кордон України для здійснення митних процедур та невиконання п. 4.12 Інструкції про взаємодію посадових осіб митних органів, що здійснюють мині процедури (наказ Мінтрансу 18.09.2008 №1019/1143), в частині ненадання та несвоєчасного направлення запитів до митниць відправлень для отримання потрібної інформації та оформлення карток відмови в пропуску товару через кордон.

Наразі вирішується питання щодо притягнення посадових осіб Закарпатської митниці ДФС за неналежне виконання посадових обов’язків до дисциплінарної відповідальності.

Коментарі вимкнені.