ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО ОГОЛОСИЛО КОНКУРС НА ВАКАНТНУ ПОСАДУ КЕРІВНИКА УЛМГ ЗАКАРПАТТЯ (ДОКУМЕНТ)

За останні 6 місяців на Закарпатті зафіксовано 129 випадків незаконних рубок
17.08.2020
Сім днів лісами України
17.08.2020

ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО ОГОЛОСИЛО КОНКУРС НА ВАКАНТНУ ПОСАДУ КЕРІВНИКА УЛМГ ЗАКАРПАТТЯ (ДОКУМЕНТ)

Про це сьогодні повідомив голова Держлісагенства на території Закарпатської і Чернігівської областей Василь Кузьович

З метою  реалізації повноважень Держлісагентства на території Закарпатської і Чернігівської областей у сфері лісового та мисливського господарства та відповідно до Порядку призначення на посади державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 290, було наказано наступне:

  • Оголосити з   18   серпня 2020 року   добір   на   вакантні   посади державної служби категорії “Б” в територіальних органах Держлісагентства на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 290, та до дня визначення переможця конкурсу, а саме: 1. начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства; 2. начальника Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства.
  • Затвердити Оголошення про добір на період дії карантину на зайняття вакантних посад державної служби категорії “Б” – начальників Закарпатського та Чернігівського   обласних управлінь лісового та мисливського господарства, що додаються.
  • Сектору з персоналу забезпечити оприлюднення оголошення про добір осіб на Єдиному порталі вакансій державної служби та офіційному веб-сайті Держлісагентства.
  • Визначити заступника Голови Болоховця Юрія Віталійовича уповноваженою особою для проведення співбесіди в установленому порядку з кандидатами на посаду начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства, начальника Управління лісового господарства та відтворення лісів   Будзінського   Ігоря Леонідовича – Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства.
  • Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Коментарі вимкнені.