Державні підприємства Закарпатського ОУЛМГ перейшли на електронну систему закупівель

Про співпрацю лісівників з волонтерами говорили на зустрічі в Закарпатському ОУЛМГ
14.01.2016
З Днем соборності та свободи України
22.01.2016

Державні підприємства Закарпатського ОУЛМГ перейшли на електронну систему закупівель

Багато розмов точиться останнім часом довкола електронної системи здійснення державних закупівель товарів (робіт, послуг) під назвою «ProZorro». Як відомо, розроблена вона на основі європейської моделі реверсних аукціонів і має на меті, в першу чергу, звести до мінімуму людський фактор, аби уникнути випадків корупції.

Багато розмов точиться останнім часом довкола електронної системи здійснення державних  закупівель товарів (робіт, послуг) під назвою «ProZorro». Як відомо, розроблена вона на основі європейської моделі реверсних аукціонів і має на меті, в першу чергу, звести до мінімуму людський фактор, аби уникнути випадків корупції.

Лісогосподарські підприємства Закарпатського ОУЛМГ також приєдналися до електронних закупівель на базі програмного забезпечення «APS Tender». Згідно з наказом Держлісагентства вони перейшли на цю систему ще торік, а з першого січня активно  почали працювати у цьому напрямі. Відтепер усі операції щодо закупівлі лісогосподарствами товарів (робіт, послуг), починаючи з придбання канцелярських приладів, паливно-мастильних матеріалів чи автозапчастин і закінчуючи оплатою  послуг підрядних організацій, пов’язаних з лісівництвом, фіксуються в електронному порядку.

Водночас  кожен постачальник – підприємець або суб’єкт підприємницької діяльності — може взяти участь у тендері, що проводиться державними лісогосподарськими підприємствами, попередньо зареєструвавшись на сайті програмного забезпечення «APS Tender» і створивши так званий кабінет постачальника. Головною умовою для перемоги у таких тендерах є висока якість пропонованого товару (робіт чи послуг) і вигідна цінова політика.

Інформація про всі закупівлі, здійснені ДП Закарпатського ОУЛМГ, внесена до програмного забезпечення   «APS Tender». На сьогодні вже проведено  понад  250 тендерів. Загальна сума закупівель становить понад 15  мільйонів гривень. Тут  намітилися і  своєрідні лідери. Серед них, зокрема Мокрянське, Брустурянське, Ясінянське, Великобичківське та Рахівське лісогосподарства, оскільки сума здійснених ними   закупівель є в числі найбільших.

Як зауважують керівники цих підприємств, система електронних закупівель дає змогу не лише прозоро здійснювати такі операції, а й зекономити кошти, обравши під час редукціону вигідного постачальника.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.