Державне підприємство «Ужгородське ЛГ» відсвяткувало своє сімдесятиріччя

У Закарпатському ОУЛМГ провели експертизу лісокультурних проектів з лісовідновлення на 2016 рік
22.12.2015
Перевірити легальність придбаної ялинки можна через Інтернет
23.12.2015

Державне підприємство «Ужгородське ЛГ» відсвяткувало своє сімдесятиріччя

На урочистості з цієї нагоди 14 грудня у село Кам’яниця Ужгородського району, де знаходиться адміністративна будівля лісгоспу, приїхала делегація лісівників і мисливців області, а також з кількох сусідніх країн, зокрема Словаччини, Угорщини, Польщі. Цей день для святкування був вибраний не випадково. Саме 14 грудням 1946 року датується перший запис, здійснений у книзі наказів підприємства.

На урочистості з цієї нагоди 14 грудня у село Кам’яниця Ужгородського району, де знаходиться адміністративна будівля лісгоспу, приїхала делегація лісівників і мисливців області, а  також з кількох сусідніх країн, зокрема Словаччини, Угорщини, Польщі.  Цей день для святкування був вибраний не випадково. Саме 14 грудням 1946 року датується   перший запис, здійснений у книзі наказів  підприємства.

Урочиста частина розпочалася із освячення каплички святого Губерта. Цю почесну місію виконали одразу два владики Мілани – (Хаутура), єпарх Кошицький (Словаччина), і (Шашік) єпископ Мукачівський (Закарпаття), за участі багатьох церковників з обох держав. Святий Губерт відомий в усій Європі як покровитель лісівників та мисливців. Тож ужгородські лісогосподарники сподіваються на його духовну підтримку у всіх своїх починаннях.

Продовженням святкування став  обід, під час якого  запрошені мали змогу висловити чимало добрих слів на адресу керівництва ДП «Ужгородське ЛГ».  На завершення  відбувся круглий стіл, в якому взяли участь закордонні представники лісових та мисливських підприємств, працівники Закарпатського ОУЛМГ, господарі свята. Гості поділилися інформацією про організацію своєї робити, структуру лісової галузі  їхніх держав, реформи, пов’язані зі вступом до ЄС тощо. У невимушеній обстановці між учасниками круглого столу відбувся діловий і водночас конструктивний діалог.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank

Коментарі вимкнені.