Депутати Закарпаття ухвалили рішення «Про право користування мисливськими угіддями»

Шановний Валерій Іванович! Вітаємо з Днем народження!
27.10.2017
Всього за три місяці лісівники побудували новеньку дорогу (ВІДЕО)
28.10.2017

Депутати Закарпаття ухвалили рішення «Про право користування мисливськими угіддями»

Контроль за виконанням цього рішення покладено на заступника голови обласної державної адміністрації, постійну профільну комісію обласної ради з питань екології та використання природних ресурсів. Враховуючи подання Державного агентства лісових ресурсів України та з метою врегулювання питання, депутати обласної ради на своїй восьмій сесії ухвалили рішення «Про право користування мисливськими угіддями».

Цим документом припинено право користування частиною мисливських угідь, наданих згідно з рішенням обласної ради від 15.05.2007 № 312, громадській організації «Закарпатське товариство мисливців і рибалок «Лісівник», що розташовані на земельній ділянці: ДП «Хустське ЛДГ» (Хустське лісництво) – площа 1000 га – у зв’язку з добровільною відмовою.

Внесено зміни до рішення обласної ради від 15.05.2007 № 312 «Про надання мисливських угідь у тимчасове користування», виклавши у новій редакції. Зокрема, «Перелік мисливських угідь, наданих в тимчасове користування ГО ЗТМР «Лісівник». Означено розподіл мисливських угідь ГО ЗТМР «Лісівник» у розрізі адмінрайону: ДП «Хустське ЛДГ»: Вишківське лісництво-3815 га, Хустське лісництво-3097 га, Драгівське лісництво-46 га.

У рішенні зазначено також те, що усього надано у користування мисливські угіддя громадській організації «Закарпатське товариство мисливців і рибалок «Лісівник» на площі 97,25 тис.га. Мисливські угіддя, що розташовані на земельній ділянці: ДП «Хустське ЛДГ» (Хустське лісництво) – площа 1000 га, додатково надати у користування строком на 15 років громадській організації «Хустська районна організація УТМР.

Закарпатському обласному управлінню лісового та мисливського господарства у термін до 1 січня 2018 року необхідно привести у відповідність до цього рішення договори про умови ведення мисливського господарства ГО ЗТМР «Лісівник» та ГО «Хустська районна організація УТМР».

Контроль за виконанням цього рішення покладено на заступника голови обласної державної адміністрації, постійну профільну комісію обласної ради з питань екології та використання природних ресурсів.

Коментарі вимкнені.