Рекреаційний пункт Ясінянського ДЛМГ набирає популярності серед туристів
05.09.2017
Закарпатські вальники лісу змагаються за звання найкращого лісоруба України (ФОТО)
06.09.2017

День працівників лісу відзначатимуть на Закарпатті 16 вересня

У третю неділю вересня відзначається професійне свято лісівників – людей, які своєю благородною працею примножують лісові багатства і сприяють їх раціональному використанню. В народногосподарському комплексі Закарпаття лісова галузь займає провідне місце, лісами вкрито 695 тисяч гектарів території краю.

Відтак в Ужгороді йде повним ходом підготовка до святкування професійного свята «Дня працівників лісу», який 
цьогоріч відбудеться в обласному центрі Закарпаття – Ужгороді, на території парку культури та відпочинку «Боздоський».

Сьогодні під час засідання під керівництвом начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерія Мурги разом із директорами та працівниками державної лісової охорони та Агентства сприяння сталому розвитку Карпатського регіону «ФОРЗА» спочатку присутні обговорили організацію і проведення свята, а опісля оглянули площадку в парку та територію, де відбудеться «зелене дійство» за участю керівництва області, працівників держлісгоспів, мисливців та учнів шкільних лісництв та профспілкового комітету.

Оргкомітет свята запрошує всіх жителів та гостей нашого краю вшанувати невтомну працю лісівників та приєднатися до святкових заходів, які розпочнуться у суботу 16 вересня об 11 годині.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.