Де відпочити на Берегівщині іноземцям? Про це потурбувалися лісівники

Мукачівські лісівники вийшли на фінішну пряму з ремонту лісництв
02.11.2017
Валерій Мурга: Лісівники та ліс відкриті для журналістів
03.11.2017

Де відпочити на Берегівщині іноземцям? Про це потурбувалися лісівники

Рекреаційно-туристичний потенціал Берегівського району досить великий. Населені пункти розташовані в мальовничих дубових дібровах, сполучені залізницею і шосейними дорогами і тому легкодоступні, а також віддалені від промислових підприємств. У селах збереглися традиційний побут, ремесла, культура, кухня, яка увібрала у себе угорську та українську культури.
 
А ще лісівники Берегівського району мають свої родзинки, адже лісгосп розташований на кордоні з Угорщиною і культура виробництва дозволяє поєднувати українсько-угорську дружбу і приймати гостей із-за кордону.
 
Директор Берегівського держлісгоспу Богдан Шойного розповідає, що завдяки тому, що держлісгосп межує з Угорщиною, приїжджає багато туристів із-за кордону. Тому перше завдання для лісівників – створення зручних майданчиків для бажаючих перепочити з дороги зі столами, лавками, які сприяють реалізації культурно-пізнавального потенціалу лісгоспу та району. Ось так нещодавно ми встановили новенький рекреаційний біля с. Гать.
 
На території Боржавського лісництва №1 три альтанки, комплекти лісопаркових меблів, сміттєві баки й облаштували місце для розведення багаття. Майданчик для відпочинку також огороджений мінералізованими смугами, щоб убезпечити ділянку від поширення пожежі. І саме головне, – на території рекреаційного пункту проведена питна вода.
 
За словами головного лісничого Ярослава Пешпекі, також на території зони відпочинку встановлені інформаційні стенди, які розповідають про культуру поведінку на природі й поводження в лісі. Це в певній мірі й залучає увагу суспільства до лісового господарства та підвищує рівень вихованості.
 
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ
 

Коментарі вимкнені.