Про актуальні питання лісомисливської галузей із перших вуст (ВІДЕО)
18.08.2017
Перечинські лісівники відновлюють шлях до полонини Руна (ВІДЕО)
23.08.2017

Чи є зони відпочинку для туристів на Закарпатті? (ВІДЕО)

Втомився – перепочинь. На придорожніх територіях Закарпаття будують зони відпочинку для туристів. Такі рекреаційні пункти мають з’явитися у всіх районах області. У двох із них, Воловецькому та Свалявському, побувала і знімальна група ЗО ОДТРК “Тиса-1”. Кілька альтанок, мангали, гойдалки для маленьких туристів і, туалети зі смітниками. І найголовніше, – все це безкоштовно. Для тих, хто подорожує автівкою, – це добра можливість зняти втому і перепочити після тривалої подорожі.
 
Ярослав, турист і Калуша (Івано-Франківська область), під час подорожі на Берегівщину вирішив переробити в одному з місць рекреації, які зробили лісівники Свалявщини й поділився враженнями:
 
– Діти радіють відпочинку на природі та біля лісу і певен, такі місця відпочинку дають багато позитиву, як для людей, так і для працівників лісових господарств.
 
У свою чергу начальник відділу лісового господарства ДП “Свалявське ЛГ” Вікторія Легар поділилася, яким саме чином саме біля села Ганьковиця з’явився туристично-рекреаційний пункт і розповіла про плани на майбутнє:
 
– Хоча підприємство нараховує 7 лісництв, було вирішено в першу чергу побудувати рекреаційний пункт саме в Ганьковиці. Дане місце відпочинку з’явилося на початку літа, зважаючи на вдале географічне розташування. Адже воно знаходиться на участку міжнародної траси “Київ-Чоп” і буде актуальним не тільки для місцевих жителів, але й для туристів.

 

 

Коментарі вимкнені.