Через шквальні вітри та буревії на Перечинщині планується розроблення лісосіки

Офіційний лист щодо припинення заготівлі деревини в мікрорайоні «Шахта»
01.02.2018
152 тисячі дерев висадять лісівники Берегівщини навесні
01.02.2018

Через шквальні вітри та буревії на Перечинщині планується розроблення лісосіки

Через шквальні вітри та буревії, які останніми місяцями вирували в Перечинському районі, було завдано шкоду лісовому господарству – повалено та зламано велику кількість дерев. Всю повалену деревину необхідно якомога швидше розробити, адже вітровальні та буреломні ділянки є потенційними осередками шкідників та хвороб лісу, таких як гнилі, трутовики, опеньок тощо.

Для поліпшення санітарного стану лісів та недопущення розмноження та поширення стовбурних шкідників і хвороб лісу, а також зараження суміжних ділянок. У період з 22 по 26 січня 2018 року спеціалістами ДП «Перечинський лісгосп» спільно із спеціалістами ДСЛП «Львівлісозахист» провели лісопатологічні обстеження та підтвердили доцільність проведення заходів з поліпшення санітарного стану лісів.

На основі лісопатологічних обстежень буде отримано погодження Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства на проведення даних рубок та на підставі цього погодження виписано лісорубні квитки і проведено санітарні рубки.

 

Коментарі вимкнені.