Через морози лісівники Хустського держлісгоспу посилено підгодовують птахів

Відбулася профспілкова конференція трудового колективу ДП «Воловецький лісгосп»
23.03.2018
Закарпатських лісівників-атовців нагородили за захист кордонів України
23.03.2018

Через морози лісівники Хустського держлісгоспу посилено підгодовують птахів

Початок весни – це час повернення з теплих країв перелітних птахів. Але така незвична для середини березня погода стала справжнім лихом для пернатих друзів. Снігом та кригою вкрилася земля, птахам стало важко знайти собі поживу.

В першу чергу потерпають ті птахи, які залишалися зимувати у наших краях. А таких немало: це звичні нашому оку синиці, щиглики, сойки, дрозди-чикотні та інші. 

Справа кожного з нас – допомогти як зимуючим, так і перелітним птахам. Працівники ДП «Хустське ЛДГ» не залишилися осторонь: на території лісгоспу вони встановили годівнички, до яких щодня підсипають корм для птахів. Також своєрідними годівничками стали підвіконня, на які лісівники насипали корму: пшеничних зернят та крихт хліба.

На території навіть знайшлися постійні гості, які ховаються в полі позаду будівлі лісгоспу. Це дрозди-чикотні (горобинники). Вони люблять «пастися» на газонах, де їх можна добре роздивитися.
Всі лісівники сподіваються, що їх турбота допоможе птахам, весна вступить у свої права уже найближчим часом, а пернаті будуть нас радувати своїм веселим співом.

Коментарі вимкнені.