Бюджетнi установи та навчальнi заклади Закарпаття теплом забезпечені

УНІКАЛЬНИЙ МУЗЕЙ ЛІСУ І СПЛАВУ СЛІД ВІДРОДИТИ
06.11.2016
У зв’язку зі складними погодними умовами лісівники Закарпаття несуть службу в посиленому режимі
06.11.2016

Бюджетнi установи та навчальнi заклади Закарпаття теплом забезпечені

Закарпатська область майже на 100% забезпечена дровами в необхідних кількостях для проходження опалювального сезону.

З метою своєчасної і якісної підготовки установ і закладів соціального захисту населення до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років, забезпечення їх безперебійного функціонування в зимовий період у Закарпатському ОУЛМГ проведена колегія директорів та виданий наказ, яким затверджено координацію дій з питань, пов’язаних з підготовкою до осінньо-зимового періоду. Про це повідомляє начальник Закарпатського ОУЛМГ Валерій Мурга.

«За моїми дорученнями в усіх без винятку районах уже завершується постачання твердого палива в бюджетні установи та навчальні заклади Закарпаття», – сказав начальник ЗОУЛМГ.

Він зазначив, що за даними Укргідрометцентру на цьому тижні середньодобова температура повітря буде нижче 3 °C, а у гірських районах температура повітря опуститься до – 7°C.

«Тому в цих районах опалювальний сезон уже розпочався. А де не почався, то хочу запевнити, що лісогосподарські підприємства краю роблять все для забезпечення твердим паливом соціальні установи, щоб діти в садочках і школах, хворі в лікарнях не мерзли й для забезпечення стабільності проходження опалювального сезону. Ці завдання треба виконати – під персональну відповідальність керівників лісових господарств», – сказав Валерій Мурга.

«Станом на 6 листопада уже поставлено 14898, 35 м³ дров при обсязі згідно підписаних договорів 16968,43 м³ Великоберезнянським, Рахівським, Великобичківським, Брустурянським, Виноградівським, Свалявським, Воловецьким, Мукачівським, Мокрянським, Ясінянським, Верхньогірським та Тячівським лісгоспами. Невідкладного вирішення потребують питання постачання дров також іншими лісгоспами», – сказав начальник лісового гсподарства краю.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.