Будуємо спільне майбутнє: працівники Брустурянського ЛМГ вийшли на суботник

Лідери Закарпаття взялися за сапки в ім’я збереження Карпат
10.04.2017
У підніжжя Синевирського перевалу лісівники та рятувальники загасили загоряння лісорубочних рештків
11.04.2017

Будуємо спільне майбутнє: працівники Брустурянського ЛМГ вийшли на суботник

У рамках Акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» працівники апарату Брустурянського лісомисливгоспу провели благоустрій території навколо контори лісгоспу.
 
Взявши в руки граблі та лопати, вони посадили нові дерева, зокрема форзицію повислу, яка росте в Албанії, Кореї, Японії та Китаї й квітне красивими жовтими квітами, платан західний, що поширений у Північній Америці й сакуру, яка вже вкорінилася на Закарпатті й стала майже символом краю. Окрім того, лісівники посадили посіяли траву, поприбирали довкола й очистили парк навколо від другорядних дерев заради спільного майбутнього.
 
За давньою традицією під час благоустрою наводили порядок у власному домі та подвір’ї, вірили, що подібна праця допоможе тримати у чистоті не лише подвір’я, а й думки. У цей день були прибрані прибудинкові території, побілені дерева та бордюри, скопані клумби та підпушена земля на газонах та біля дерев, пофарбовані огорожі та лавки.
 
У лісівників так само – яка будівля лісгоспу, такий і ґазда. Відтак адмінбудівля лісомисливгоспу дбайливо доглядається спеціалістами відділу лісового та мисливського господарства. Нагадаємо, що нині в області триває Акція «Майбутнє лісу в твоїх руках», в рамках її проведення відбувається посадка лісу за участі усіх небайдужих громадян, а також впорядкування територій навколо закладів соціальної та культурної сфери.
 
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.