Відбулося! Лісівники Закарпаття із нагородами їдуть додому
06.09.2017
Заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар взяв участь у виїзній колегії львівських лісівників
12.09.2017

Берегівські лісівники оновлюють техніку: закупили трактор

Новий колісний трактор «Білорусь» Л 82.2 закупив для Берегівського лісового господарства директор Богдан Шойного. Коштує він 840 тис грн.
 
За словами директора ДП «Берегівське лісове господарство» Богдана Шойного, впровадження новітніх технологій у всьому комплексі лісогосподарських та лісозаготівельних робіт, збереження лісових масивів від пожеж та незаконних рубок і збільшення площі лісів області за рахунок земель, непридатних до використання в сільському господарстві, – одні з головних завдань лісівників Берегівщини.
 
Оновлення транспортного автопарку є одним із головних завдань для підприємства, оскільки наразі гостра потреба в новеньких тракторах, які можна використовувати і для прокладання мінералізованих смуг, використовуючи в протипожежних заходах, так і для роботи в розсадниках. Новий колісний трактор «Білорус» Л 82.2 для Берегівського лісового господарства придбано за рахунок власних коштів держлісгоспу. Коштує він 840 тис грн. Надіємося, що згодом придбаємо ще декілька одиниць необхідної техніки, – каже Богдан Андрійович.
 
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.