Іван Барна: “Люди перетворюють одне з 7 природних чудес України на сміттєзвалище”
03.04.2017
Співробірники ДП «Перечинське ЛГ» облагородили територію біля адмінбудівлі
03.04.2017

Акція з посадки лісу днями відбулася у Богданському лісництві

Завдячуючи весняній погоді акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» впевнено крокує і підприємством Рахівського лісодослідного господарства, так 30 березня 2017 року працівниками лісової охорони Богданського лісництва поклали початок лісокультурної кампанії.

Зранку лісничим Богданського лісництва Миколою Грапинюком біля контори лісництва зі всіма працівниками та членами шкільного лісництва було проведено інструктаж по охороні праці при проведенні робіт та роз’яснено важливість даної акції. Після чого старші майстер лісу Баранюк В.В. та Лучко В.М., майстри Морочило М.М., Грапенюк Ю.Ю., Баранюк О.О. з лісокультурними бригадами виїхали на свої ділянки для посадки лісу.
Так в урочище «Павлик», на майстерській дільниці старшого майстра лісуВолодимира Баранюка було засаджено лісову ділянку площею 1,7 га., де висаджено 2720 саджанців основних лісоутворюючих порід. В урочищі «Богдан» під керуванням старшого майстра Лучко В.М. на лісокультурній площі 8,1 га спільно з учнями шкільного лісництва висаджено понад 30 тисяч саджанців дерев. Головною метою Акції є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, ознайомлення та надання можливості учнівській молоді, представникам громадськості взяти участь у створенні лісів, підвищення довіри громадськості до діяльності лісогосподарської галузі.
Шановні жителі міста і району приєднуйтеся до лісівників! Візьміть активну участь в Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» та відчуйте на собі живе дихання весни. Лише одне посаджене Вами деревце зробить наші ліси дужими, повітря – чистим, а природу – здоровою та сильною!

За інформацією прес-служби ДП «Рахівське ЛДГ»

Коментарі вимкнені.