Акція «Майбутнє_лісу_у_твоїх_руках _Закарпаття» ДП «Довжанське ЛМГ» 2019

Виноградівські лісівники впроваджують новий метод виявлення лісових пожеж
04.04.2019
У лісовому фонді ДП «Перечинський лісгосп» знову пожежа
05.04.2019

Акція «Майбутнє_лісу_у_твоїх_руках _Закарпаття» ДП «Довжанське ЛМГ» 2019

На території Загатського лісництва ДП «Довжанське ЛМГ» відбувся святковий захід у рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», сьогодні, 4 квітня.
 
«Рубка на ділянці площею в 0,7 гектара своєчасно очищена, зараз тут висаджують новий ліс. Схеми змішування: 10 дуба скельного та по периметру ділянки саджанці горіха чорного та горіха грецького. Загалом було висаджено понад 4600 саджанців. Лісорослинні умови сприятливі для розростання дуба скельного», – розповів про посадку лісу лісничий — Василь Мисло.
 
Щорічно до посадки в Довжанському лісомисливгоспі долучається громадськість, місцева влада та школярі.
 
У рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» представники влади, силових органів, учні шкільних лісництв та преси посадили 4200 дубів та по 200 саджанців інших порід.
 
«Посадка молодого лісу стала для нас вже доброю традицією, адже відбувається щорічно. Після зрубів лісівники завжди відновлюють ліс і продовжують життя планети. Адже кожне посаджене дерево — це нове життя та кисень. Таким чином ми привертаємо увагу громадськості та мешканців краю до відповідального підходу у справі збереження лісів», – ділиться Василь Ледней, директор лісомисливського господарства.
 
Лісівники очікують приживлення понад 90% саджанців, з цією метою доглядатимуть за підростом. Точний відсоток приживлення зафіксують вже під час осінньої інвентаризації

Коментарі вимкнені.