На Мукачівщині “сталася” пожежа в лісі
24.05.2017
Офіційно: роз’яснення щодо рубки в лісфонді Хустищини
25.05.2017

Навчання з пожежогасіння на Виноградівщині пройшли успішно

У вівторок, 23 травня, на базі Виноградівського лісництва в урочищі Домбошка, що в межах адмінтериторії Буківської сільської ради, горів ліс. Це була не проста пожежа, а запланована і ретельно відпрацьована до найменших дрібниць – фахівці лісової охорони ДП «Виноградівське лісове господарство» та ДПРЧ-6 УДСНС України у закарпатській області проводили спільні пожежно-тактичні навчання щодо взаємодії сил і засобів пожежогасіння з ліквідації лісових пожеж та інших надзвичайних подій.

Захід цей дуже видовищний і імітують усе, як насправді. Так, спочатку розпалили багаття у безпечному для легенів природи місці – на узбіччі дороги, де чагарники та сухі дерева. Відтак, провідний інженер з охорони та захисту лісу держпідприємства Юрій Дзяпко зателефонував з мобільного за номером «101», а відтак і директору лісгоспу. За лічені хвилини дві бригади рятувальників взялися до роботи. Лісова охорона не стояла осторонь: озброївшись засобами пожежогасіння, стали на підмогу. Диму було, аж до неба. Та ліс від безжального «червоного півня» вберегли без втрат.

Перебуваючи безпосередньо на місці подій, констатую: жодне живе дерево та численні пернаті і пухнасті мешканці лісу не постраждали! Директор держпідприємства Василь Агій подякував рятувальникам за злагоджену та оперативну співпрацю. Ті ж, у свою чергу, висловили побажання виїжджати тільки на навчальні пожежогасіння, і стосується це не тільки зелених масивів, і й людського житла. Бо вогонь володіє надзвичайно нищівною силою. Тож жителів району та гостей закликають: проводячи в лісі дозвілля, дотримуйтесь правил пожежної безпеки! Недбало кинутий сірник, недопалок сигарети чи не погашене багаття може призвести до безповоротних наслідків.

vynohradiv.info

Коментарі вимкнені.