Закарпатські ліси збільшились на 5 мільонів саджанців
06.05.2017
Працівники НПП «Зачарований край» вклонилися ветеранам і загиблим на війні
07.05.2017

Інформація щодо рубки на території ДП «Ясінянське ЛМГ»

30 квітня на каналі youtube.com було опубліковано відео, на якому задокументовано трелювання деревини через річку на території ДП «Ясінянське ЛМГ».

Такий факт дійсно мав місце і трелювання деревини проводилося з лісосіки головного користування: суцільна вузьколісосічна рубка, Лазещинське лісництво, квартал 27, виділ 40, площа 1,7 га, загальна кубомаса 800 м.куб., згідно лісорубного квитка № 554531 від 27.04.2017 р., категорія лісів – експлуатаційні ліси.

Закарпатське ОУЛМГ повідомляє, що розробка проводиться власними силами Лазещинського лісництва ДП «Ясінянське ЛМГ». Для безпечної роботи лісозаготівельної бригади та створення належних умов праці і як вимушений захід, проходило трелювання першого волоку деревини з даної лісосіки для подальшого будівництва моста через річку.

На даний час міст збудовано і трелювання через річку більше не проводиться, а проводиться через новозбудований міст. Іншої можливості, щоб побудувавти міст не було. Деревина складується на верхньому складі у кварталі 16 Лопушанського лісництва. Дана річка розділяє територію Лазещинського та Лопушанського лісництв.

 

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.